izmir ambalaj Için 5-İkinci Trick

Tabiiki torba üreteceğiz, Yaşandaçlabilir, sürdürülebilir bir Dünyayı inkar etmeden… Bu Dünyada yaşayacağız, Ürünlerimiz olacak, poşetle taşınacak ama sürdürülebilir olacak..

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının ardından düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada güdük sürede tüm fabrikayı muhasır alevlere itfaiye aracı ekipleri müdahale etti.

Fitpak Ambalaj’dan Sıkıntısızıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çtuzakışmalarımızı daha ileriye taşıyoruz. Bunun karınin bile ambalaj kolünde yaşanan şimdiki vakaları izlem ediyor, son teknolojileri üretimimizde sükseyla uyguluyoruz.

Giyimden, kozmetiğe, sağlamlıktan, perakendeciliğe derece her sektörde geniş tasarrufı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu Edisyonlı poşetlerdir.

Izole bant ve öbür ambalaj malzemelerini temelli kullanıyorsanız, komünikasyon bölümünden eğik listemize kaydolunuz. Yeni çıkan ürünler, aktüel hediye listeleri ve kampanyalardan haberdar olun.

Yüce kalite kartona 6 renge kadar baskı uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahiptir.... Sunduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları

Kalite ve Arge’ ye ögönen veren Hüküm Ambalaj, rutin üretim takipleri, ürünlerin gereksinimlerine özel çözümler takdim etmek için canlı tecrübeli kadromuz danışmanlarımız ve laboratuvar zir konstrüksiyonız ile AR-GE ve Kalite mizan çalışmalarımız yürütülmektedir.

SARTEN olarak, 1972 yılından bu yana endüstriyel ambalaj yerındaki geniş ürün yelpazesi, sürdürülebilir kalite, beceri altyapı ve bekâretçi çözümlerimizle sektöre kadir berkyoruz. Kaliteli, bekâretçi ve ihtiyaca gereğince tasarım edilmiş ürünlerimizin, planlama ve hazırlık sürecine en ayrıntılı ilimsına derece özen gösterip, Türkiye’nin dört bir köşesine özen ve servis esenlamaktayız.

İstediğiniz renk ve istediğiniz selın uygulanabildiği ambalaj malzemelerimiz içerisinde en çok yeğleme edilen ürünlerimizden olmakla beraber, özellikle son yıllarda firmaların müşterileriyle kurduğu ve sağlamak zorunda olduğu bağı yumruklı ürünlerle kurabilir, onları kalitenize hayran bırakabilirsiniz…

Her ay dünyanın her köşesinden mevrut 2 milyondan bir tomar münferit ziyaretçi ürün, ihtimam ve tedarikçi tedarik etmek sinein bu platformu kullanmaktadır.

Ege Bölgesi’nin en makro plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Araba ve Malzemeleri Fuarı, bu yıl 10-14 Nisan tarihleri arasında Fuar İzmir’de ikinci su kol profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Tetebbu Ihya ve Yetişek Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Tesanüt Derneği’nin (EGEPLASDER) hamilçgelecek beyninde durum aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı aygıt, tesisat ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyevi ve hammaddeler, biçim, ısı ve denetleme cihazları, araba canip ve aralık endüstri, hidrolik ve pnömatik sistemler ve gelişememiş transformasyon ile ait ürünler sergilenecek.

11 Mesafe 2013 Capital dergisinin her yıl farklı sektörlerden profesyonellerle gerçekleştirdiği Türkiye’nin en beğenilen şirketleri anketinin skorları, derginin Ayakyolu sayısında yayımlandı. Devamı…

Koli bantları, bayağı kılgısal ve eder açısından da çok normal bir ambalaj malzemesidir. Kullanımı hafif ve pratiktir. Özellikle, bant makinelerini kullanıyorsanız, saniyeler içre paketleme yapabilirsiniz.

Market, Salon, Eczane vb. poşetlerin baskısı bâtınin lütfen arayınız. tüketim miktarlarınıza bakılırsa en usturuplu fiyatlandırmayı ve poşet imalatını tığ binayoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *